Tümbet oyuncuları artık hesaplarına Pep ile minimum 20₺’ye kadar yatırım yapabilir. Tüm oyuncularımızın dikkatine artık Pep ile Para Yatırma Tümbet‘te. Elimizden geldiğince para yatırma yöntemlerini oyuncularımız için genişletmeye çalışmaktayız ve bu süreçte Pep yöntemi yatırımlarını artık aktif hale getirmiş bulunuyoruz.

Pep Nedir – Pep Güvenilir mi?

Pep, tıpkı Papara ve PayFix gibi online bankacılık sistemi ile çalışan ve dilediğiniz yere para yatırabilmenizi sağlayan resmi bir kurumdur. Pep hesabınıza anlaşmalı bankalar aracılığıyla kendi adınıza olan banka hesabınızdan Havale, EFT veya Kredi Kartı yöntemleri ile kolayca para yatırabilirsiniz. Bir çok banka ile işbirliği yapan Pep hesabınıza rahatlıkla para yükleyebilir ve bu parayı Tümbet hesabınıza minimum 20₺ olacak şekilde yatırabilirsiniz.

Pep Güvenilir mi? Eski adıyla PepPara olan ve sonradan Pep adına geçen Pep firması son derece güvenilir bir şirkettir. Asıl adı Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri olan bu şirket, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından yetkilendirilmiş bir Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşudur. Oyuncular güvenli ve rahat bir şekilde işlem yapabilmektedir.

Tümbet Güncel Adresi www.tumbet249.com

Tümbet’e Pep ile Nasıl Para Yatırabilirim?

Şimdi sizlere Tümbet hesabınıza Pep ile nasıl para yatırabileceğinizi resimli anlatım şeklinde anlatacağız. Baştan sona gayet kolay bir işlem olup bir kez yaptıktan sonra hemen öğrenebilirsiniz.

Pep Tümbet'te

1- Para yatırma sayfasında bulunan Kredi Kartı – Havale yöntemine tıkladıktan sonra karşınıza bu sayfa çıkacaktır. Bu sayfada eğer yatırımınız karşılığı bonus istiyorsanız alt kısımda bulunan SEÇ butonuna, eğer bonus istemiyorsanız BONUS İSTEMİYORUM’u seçip ilerliyorsunuz.

Pep Tümbet Yatırım

2-İlerledikten sonra karşınıza MiniPay sayfası açılacak. Burada T.C. kimlik numaranızı yazıp DEVAM ET butonuna basıyorsunuz.

Pep ile Para Yatırma Tümbet

3- T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra karşınıza bu kısım geliyor ve bu kısımdam PeP ile Anında Gönder butonuna basıyorsunuz. Unutmayın ki hangi para yatırma işlemini yapmak isterseniz isteyin, hesap mutlaka size ait olmalıdır. Başkasının hesabından yatırım kabul edilmemekte.

PepPara ile Para Yatırma

4- PeP ile Anında Gönder dedikten sonra karşınıza çıkan bu pencerede PeP’e kayıtlı olduğunuz telefon numaranızı ve yatırmak istediğiniz miktarı girmelisiniz.

Pep Tümbet'te

5- Telefon numaranızı ve yatırmak istediğiniz tutarı girdikten sonra karşınıza gelen bu ekranda telefonunuza gönderilen SMS’i girmeniz isteniyor sizden. Telefonunuza gelen SMS’i girdikten sonra PeP para yatırma işleminiz tamamlanmış oluyor. Tümbet bakiyenizi yenileyebilirsiniz.

Peple Hesabıma Ne Kadar Yatırabilirim?

PeP ile En Az Para Yatırma: 20 ₺
PeP ile En Fazla Para Yatırma: 1000 ₺

Yukarıda verilen işlem limitleri yalnızca tek işlem için geçerlidir. 1000 TL yatırdıktan sonra tekrar 1000 TL değerinde bir işlem daha yapabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Peki kazancınızı hangi yöntemle çekebilirsiniz? PeP yöntemi ile yaptığınız yatırımdan elde ettiğiniz kazançları Papara veya Banka Havalesi ile minimum 50₺ olmak üzere çekim yapabilirsiniz. PeP haricinde kısa bir süre içerisinde Tümbet hesabınıza MEFETE yöntemi ile yatırım yapabileceksiniz. Detaylar yakında açıklanacak.

PeP ile nasıl yatırım yapılacağına dair takıldığınız noktada 7/24 aktif olan Canlı Destek hattımıza bağlanıp yardım alabilirsiniz.